Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Opole (wiosna),
2023/2024
Kolejka 1 | ||
10-03-2024 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Domaszkowice | 1-0 |
10-03-2024 (N) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Piast Strzelce Op. | 0-1 |
10-03-2024 (N) - 10:00 | Unia Krapkowice - Orzeł Branice | 2-1 |
10-03-2024 (N) - 10:00 | Unia Raszowa - Fortuna Głogówek | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
17-03-2024 (N) - 10:00 | Fortuna Głogówek - LZS Domaszkowice | 4-1 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Piast Strzelce Op. - Chemik Kędzierzyn | 2-0 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Orzeł Branice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-0 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Unia Raszowa - Unia Krapkowice | 0-1 |
Kolejka 3 | ||
24-03-2024 (N) - 10:00 | LZS Domaszkowice - Piast Strzelce Op. | 0-2 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Orzeł Branice | 1-5 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Raszowa | 5-0 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek | 2-4 |
Kolejka 4 | ||
02-04-2024 (Wt) - 16:30 | Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op. | 4-2 |
02-04-2024 (Wt) - 16:30 | Orzeł Branice - LZS Domaszkowice | 8-1 |
02-04-2024 (Wt) - 16:30 | Unia Raszowa - Chemik Kędzierzyn | 2-3 |
02-04-2024 (Wt) - 16:30 | Unia Krapkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
07-04-2024 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Orzeł Branice | 2-2 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Unia Raszowa | 1-1 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice | 1-0 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Fortuna Głogówek | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
13-04-2024 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Domaszkowice | 2-1 |
14-04-2024 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Orzeł Branice | 4-2 |
14-04-2024 (N) - 11:00 | Unia Raszowa - Piast Strzelce Op. | 2-4 |
14-04-2024 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
21-04-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Unia Raszowa | 4-2 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Krapkowice | 2-2 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 0-0 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
24-04-2024 (Śr) - 17:30 | Orzeł Branice - Unia Krapkowice | 4-2 |
26-04-2024 (Pt) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Unia Raszowa | 3-1 |
28-04-2024 (N) - 13:00 | Piast Strzelce Op. - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-0 |
28-04-2024 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Chemik Kędzierzyn | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
04-05-2024 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Unia Raszowa | 2-2 |
05-05-2024 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Orzeł Branice | 1-0 |
05-05-2024 (N) - 16:00 | Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 1-0 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - Fortuna Głogówek | 2-4 |
Kolejka 10 | ||
12-05-2024 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Unia Raszowa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Chemik Kędzierzyn | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice | - |
Kolejka 11 | ||
19-05-2024 (N) - 14:00 | Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek | - |
19-05-2024 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Orzeł Branice | - |
19-05-2024 (N) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Unia Raszowa | - |
19-05-2024 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Krapkowice | - |
Kolejka 12 | ||
26-05-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Piast Strzelce Op. | - |
26-05-2024 (N) - 11:00 | Unia Raszowa - LZS Domaszkowice | - |
26-05-2024 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn | - |
26-05-2024 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
Kolejka 13 | ||
02-06-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Fortuna Głogówek | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Raszowa | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Unia Krapkowice | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
Kolejka 14 | ||
09-06-2024 (N) - 11:00 | Unia Raszowa - Orzeł Branice | - |
09-06-2024 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Piast Strzelce Op. | - |
09-06-2024 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Domaszkowice | - |
09-06-2024 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Chemik Kędzierzyn | - |