Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Żywiec (2023/2024)
Klasa A Żywiec | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metal Węgierska Górka | 20 | 45 | 43 | - | 20 |
2. | LKS Bystra | 20 | 42 | 68 | - | 27 |
3. | Sokół Słotwina | 20 | 42 | 55 | - | 24 |
4. | Orzeł II Łękawica | 20 | 40 | 49 | - | 29 |
5. | Beskid Gilowice | 20 | 35 | 40 | - | 27 |
6. | Maksymilian Cisiec | 20 | 35 | 52 | - | 46 |
7. | LKS Ujsoły (s) | 19 | 30 | 49 | - | 43 |
8. | LKS Leśna (s) | 20 | 25 | 41 | - | 47 |
9. | Góral Żywiec (b) | 20 | 24 | 38 | - | 41 |
10. | Jeleśnianka Jeleśna | 20 | 23 | 40 | - | 46 |
11. | Skrzyczne Lipowa | 20 | 18 | 29 | - | 35 |
12. | LKS II Radziechowy | 20 | 16 | 24 | - | 59 |
13. | Grapa Trzebinia (b) | 19 | 15 | 32 | - | 60 |
14. | LKS Czernichów | 20 | 5 | 22 | - | 78 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | LKS Ujsoły - LKS Bystra | 1-3 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | Góral Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | 5-3 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | Maksymilian Cisiec - Metal Węgierska Górka | 0-2 |
2023-08-13 - 11:00 | 1 | Grapa Trzebinia - LKS II Radziechowy | 1-2 |
2023-08-13 - 15:00 | 1 | Sokół Słotwina - Beskid Gilowice | 2-1 |
2023-08-13 - 15:00 | 1 | Skrzyczne Lipowa - LKS Czernichów | 4-2 |
2023-11-05 - 14:00 | 1 | Orzeł II Łękawica - LKS Leśna | 3-4 |
2023-08-15 - 13:00 | 2 | LKS Bystra - Metal Węgierska Górka | 0-1 |
2023-08-15 - 15:00 | 2 | LKS Leśna - Maksymilian Cisiec | 1-3 |
2023-08-15 - 15:00 | 2 | Jeleśnianka Jeleśna - Skrzyczne Lipowa | 1-0 |
2023-08-15 - 15:00 | 2 | LKS II Radziechowy - Góral Żywiec | 2-1 |
2023-08-15 - 15:00 | 2 | Sokół Słotwina - LKS Ujsoły | 6-0 |
2023-08-15 - 16:00 | 2 | LKS Czernichów - Orzeł II Łękawica | 0-2 |
2023-08-15 - 16:00 | 2 | Beskid Gilowice - Grapa Trzebinia | 0-0 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | Grapa Trzebinia - LKS Ujsoły | 0-4 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | Orzeł II Łękawica - Jeleśnianka Jeleśna | 1-1 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | Metal Węgierska Górka - LKS Leśna | 2-2 |
2023-08-20 - 15:00 | 3 | Sokół Słotwina - LKS Bystra | 0-2 |
2023-08-20 - 15:00 | 3 | Skrzyczne Lipowa - LKS II Radziechowy | 3-2 |
2023-08-20 - 17:00 | 3 | Góral Żywiec - Beskid Gilowice | 0-2 |
2023-08-20 - 17:00 | 3 | Maksymilian Cisiec - LKS Czernichów | 3-2 |
2023-08-27 - 15:00 | 4 | Jeleśnianka Jeleśna - Maksymilian Cisiec | 1-5 |
2023-08-27 - 15:00 | 4 | LKS II Radziechowy - Orzeł II Łękawica | 0-2 |
2023-08-27 - 15:00 | 4 | Beskid Gilowice - Skrzyczne Lipowa | 1-2 |
2023-08-27 - 15:00 | 4 | LKS Ujsoły - Góral Żywiec | 3-1 |
2023-08-27 - 15:00 | 4 | Sokół Słotwina - Grapa Trzebinia | 1-1 |
2023-08-27 - 16:00 | 4 | LKS Bystra - LKS Leśna | 6-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 4 | LKS Czernichów - Metal Węgierska Górka | 0-4 |
2023-09-02 - 15:00 | 5 | Metal Węgierska Górka - Jeleśnianka Jeleśna | 2-2 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | Góral Żywiec - Sokół Słotwina | 2-1 |
2023-09-03 - 11:00 | 5 | Orzeł II Łękawica - Beskid Gilowice | 0-2 |
2023-09-03 - 15:00 | 5 | Skrzyczne Lipowa - LKS Ujsoły | 2-4 |
2023-09-03 - 15:00 | 5 | LKS Leśna - LKS Czernichów | 5-1 |
2023-09-03 - 17:00 | 5 | Maksymilian Cisiec - LKS II Radziechowy | 6-0 |
2023-09-14 - 17:00 | 5 | Grapa Trzebinia - LKS Bystra | 0-5 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | Beskid Gilowice - Maksymilian Cisiec | 0-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | Grapa Trzebinia - Góral Żywiec | 2-0 |
2023-09-10 - 15:00 | 6 | LKS II Radziechowy - Metal Węgierska Górka | 0-2 |
2023-09-10 - 15:00 | 6 | LKS Ujsoły - Orzeł II Łękawica | 2-3 |
2023-09-10 - 15:00 | 6 | Sokół Słotwina - Skrzyczne Lipowa | 1-0 |
2023-09-10 - 16:00 | 6 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Leśna | 1-2 |
2023-09-10 - 17:00 | 6 | LKS Bystra - LKS Czernichów | 8-1 |
2023-09-16 - 13:30 | 7 | Sokół Słotwina - Orzeł II Łękawica | 5-2 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | Góral Żywiec - LKS Bystra | 2-3 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | Metal Węgierska Górka - Beskid Gilowice | 1-2 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | LKS Czernichów - Jeleśnianka Jeleśna | 0-7 |
2023-09-17 - 15:00 | 7 | Skrzyczne Lipowa - Grapa Trzebinia | 2-4 |
2023-09-17 - 15:00 | 7 | LKS Leśna - LKS II Radziechowy | 5-0 |
2023-09-17 - 17:00 | 7 | Maksymilian Cisiec - LKS Ujsoły | 4-3 |
2023-09-23 - 15:00 | 8 | Beskid Gilowice - LKS Leśna | 3-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | LKS Bystra - Jeleśnianka Jeleśna | 1-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | Grapa Trzebinia - Orzeł II Łękawica | 1-6 |
2023-09-24 - 11:00 | 8 | LKS II Radziechowy - LKS Czernichów | 3-1 |
2023-09-24 - 15:00 | 8 | LKS Ujsoły - Metal Węgierska Górka | 2-3 |
2023-09-24 - 15:00 | 8 | Sokół Słotwina - Maksymilian Cisiec | 6-2 |
2023-09-24 - 16:00 | 8 | Góral Żywiec - Skrzyczne Lipowa | 3-0 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | Metal Węgierska Górka - Sokół Słotwina | 1-0 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | LKS Czernichów - Beskid Gilowice | 0-6 |
2023-10-01 - 11:00 | 9 | Orzeł II Łękawica - Góral Żywiec | 2-0 |
2023-10-01 - 15:00 | 9 | Skrzyczne Lipowa - LKS Bystra | 2-2 |
2023-10-01 - 15:00 | 9 | LKS Leśna - LKS Ujsoły | 1-1 |
2023-10-01 - 15:00 | 9 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS II Radziechowy | 1-1 |
2023-10-01 - 16:00 | 9 | Maksymilian Cisiec - Grapa Trzebinia | 4-3 |
2023-10-08 - 11:00 | 10 | Grapa Trzebinia - Metal Węgierska Górka | 3-7 |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | Beskid Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna | 3-0 v.o. |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | LKS Ujsoły - LKS Czernichów | 5-1 |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | Sokół Słotwina - LKS Leśna | 3-2 |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | Góral Żywiec - Maksymilian Cisiec | 2-4 |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | Skrzyczne Lipowa - Orzeł II Łękawica | 0-2 |
2023-10-08 - 16:00 | 10 | LKS Bystra - LKS II Radziechowy | 8-2 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | Metal Węgierska Górka - Góral Żywiec | 1-0 |
2023-10-14 - 16:00 | 11 | LKS Czernichów - Sokół Słotwina | 0-5 |
2023-10-15 - 11:00 | 11 | Orzeł II Łękawica - LKS Bystra | 3-1 |
2023-10-15 - 11:00 | 11 | LKS II Radziechowy - Beskid Gilowice | 3-3 |
2023-10-15 - 15:00 | 11 | LKS Leśna - Grapa Trzebinia | 4-3 |
2023-10-15 - 15:00 | 11 | LKS Ujsoły - Jeleśnianka Jeleśna | 5-5 |
2023-10-15 - 16:00 | 11 | Maksymilian Cisiec - Skrzyczne Lipowa | 1-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | LKS Bystra - Beskid Gilowice | 2-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | Grapa Trzebinia - LKS Czernichów | 2-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | Góral Żywiec - LKS Leśna | 6-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | Orzeł II Łękawica - Maksymilian Cisiec | 4-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 12 | LKS Ujsoły - LKS II Radziechowy | 3-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 12 | Sokół Słotwina - Jeleśnianka Jeleśna | 1-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 12 | Skrzyczne Lipowa - Metal Węgierska Górka | 1-1 |
2023-10-28 - 15:00 | 13 | Metal Węgierska Górka - Orzeł II Łękawica | 2-1 |
2023-10-28 - 15:00 | 13 | Góral Żywiec - LKS Czernichów | 3-2 |
2023-10-28 - 15:00 | 13 | Grapa Trzebinia - Jeleśnianka Jeleśna | 2-2 |
2023-10-29 - 11:00 | 13 | LKS II Radziechowy - Sokół Słotwina | 0-2 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | Maksymilian Cisiec - LKS Bystra | 2-6 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | LKS Leśna - Skrzyczne Lipowa | 0-0 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | Beskid Gilowice - LKS Ujsoły | 3-2 |
2024-04-06 - 15:00 | 14 | Metal Węgierska Górka - Maksymilian Cisiec | 2-1 |
2024-04-06 - 16:00 | 14 | Jeleśnianka Jeleśna - Góral Żywiec | 0-4 |
2024-04-07 - 11:00 | 14 | LKS II Radziechowy - Grapa Trzebinia | 3-2 |
2024-04-07 - 11:30 | 14 | LKS Czernichów - Skrzyczne Lipowa | 2-1 |
2024-04-07 - 15:00 | 14 | Beskid Gilowice - Sokół Słotwina | 4-2 |
2024-04-07 - 15:00 | 14 | LKS Leśna - Orzeł II Łękawica | 1-2 |
2024-04-07 - 16:00 | 14 | LKS Bystra - LKS Ujsoły | 0-3 v.o. |
2024-04-13 - 15:00 | 15 | Metal Węgierska Górka - LKS Bystra | 1-1 |
2024-04-13 - 15:00 | 15 | Grapa Trzebinia - Beskid Gilowice | 5-0 |
2024-04-13 - 17:00 | 15 | Góral Żywiec - LKS II Radziechowy | 2-0 |
2024-04-14 - 12:00 | 15 | Orzeł II Łękawica - LKS Czernichów | 1-0 |
2024-04-14 - 15:00 | 15 | Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśna | 0-3 |
2024-04-14 - 15:00 | 15 | LKS Ujsoły - Sokół Słotwina | 2-2 |
2024-04-14 - 16:00 | 15 | Maksymilian Cisiec - LKS Leśna | 2-1 |
2024-04-21 - 11:00 | 16 | LKS Ujsoły - Grapa Trzebinia | - |
2024-04-21 - 11:00 | 16 | LKS II Radziechowy - Skrzyczne Lipowa | 0-6 |
2024-04-21 - 11:00 | 16 | Jeleśnianka Jeleśna - Orzeł II Łękawica | 3-2 |
2024-04-21 - 11:30 | 16 | LKS Czernichów - Maksymilian Cisiec | 3-3 |
2024-04-21 - 15:00 | 16 | Beskid Gilowice - Góral Żywiec | 4-0 |
2024-04-21 - 16:00 | 16 | LKS Bystra - Sokół Słotwina | 2-4 |
2024-04-21 - 17:00 | 16 | LKS Leśna - Metal Węgierska Górka | 0-2 |
2024-04-27 - 15:00 | 17 | Metal Węgierska Górka - LKS Czernichów | 3-3 |
2024-04-27 - 15:00 | 17 | Grapa Trzebinia - Sokół Słotwina | 1-7 |
2024-04-27 - 17:00 | 17 | Góral Żywiec - LKS Ujsoły | 2-3 |
2024-04-28 - 12:00 | 17 | Orzeł II Łękawica - LKS II Radziechowy | 6-2 |
2024-04-28 - 15:00 | 17 | LKS Leśna - LKS Bystra | 0-6 |
2024-04-28 - 15:00 | 17 | Skrzyczne Lipowa - Beskid Gilowice | 0-1 |
2024-04-28 - 16:00 | 17 | Maksymilian Cisiec - Jeleśnianka Jeleśna | 5-2 |
2024-05-01 - 11:00 | 18 | LKS II Radziechowy - Maksymilian Cisiec | 2-2 |
2024-05-01 - 15:00 | 18 | LKS Bystra - Grapa Trzebinia | 5-0 |
2024-05-01 - 15:00 | 18 | Sokół Słotwina - Góral Żywiec | 4-1 |
2024-05-01 - 15:00 | 18 | LKS Ujsoły - Skrzyczne Lipowa | 2-1 |
2024-05-01 - 15:00 | 18 | Beskid Gilowice - Orzeł II Łękawica | 2-3 |
2024-05-01 - 15:00 | 18 | Jeleśnianka Jeleśna - Metal Węgierska Górka | 2-2 |
2024-05-01 - 15:30 | 18 | LKS Czernichów - LKS Leśna | 1-7 |
2024-05-04 - 15:00 | 19 | Metal Węgierska Górka - LKS II Radziechowy | 2-0 |
2024-05-04 - 15:30 | 19 | LKS Czernichów - LKS Bystra | 2-3 |
2024-05-04 - 16:00 | 19 | Skrzyczne Lipowa - Sokół Słotwina | 0-2 |
2024-05-04 - 17:00 | 19 | Góral Żywiec - Grapa Trzebinia | 3-1 |
2024-05-05 - 15:00 | 19 | LKS Leśna - Jeleśnianka Jeleśna | 4-1 |
2024-05-05 - 15:00 | 19 | Orzeł II Łękawica - LKS Ujsoły | 4-1 |
2024-05-05 - 17:00 | 19 | Maksymilian Cisiec - Beskid Gilowice | 1-3 |
2024-05-11 - 16:00 | 20 | Grapa Trzebinia - Skrzyczne Lipowa | 1-5 |
2024-05-11 - 16:00 | 20 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Czernichów | 3-1 |
2024-05-11 - 17:00 | 20 | LKS Ujsoły - Maksymilian Cisiec | 3-1 |
2024-05-12 - 11:00 | 20 | LKS II Radziechowy - LKS Leśna | 1-1 |
2024-05-12 - 14:00 | 20 | Orzeł II Łękawica - Sokół Słotwina | 0-1 |
2024-05-12 - 15:00 | 20 | Beskid Gilowice - Metal Węgierska Górka | 0-2 |
2024-05-12 - 17:00 | 20 | LKS Bystra - Góral Żywiec | 4-1 |
2024-05-18 - 15:00 | 21 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Bystra | - |
2024-05-18 - 15:00 | 21 | Metal Węgierska Górka - LKS Ujsoły | - |
2024-05-18 - 16:00 | 21 | LKS Czernichów - LKS II Radziechowy | - |
2024-05-19 - 15:00 | 21 | LKS Leśna - Beskid Gilowice | - |
2024-05-19 - 15:00 | 21 | Orzeł II Łękawica - Grapa Trzebinia | - |
2024-05-19 - 15:00 | 21 | Skrzyczne Lipowa - Góral Żywiec | - |
2024-05-19 - 16:00 | 21 | Maksymilian Cisiec - Sokół Słotwina | - |
2024-05-25 - 15:00 | 22 | LKS Bystra - Skrzyczne Lipowa | - |
2024-05-25 - 15:00 | 22 | Góral Żywiec - Orzeł II Łękawica | - |
2024-05-25 - 15:00 | 22 | Sokół Słotwina - Metal Węgierska Górka | - |
2024-05-25 - 16:00 | 22 | Grapa Trzebinia - Maksymilian Cisiec | - |
2024-05-26 - 11:00 | 22 | LKS II Radziechowy - Jeleśnianka Jeleśna | - |
2024-05-26 - 15:00 | 22 | Beskid Gilowice - LKS Czernichów | - |
2024-05-26 - 17:00 | 22 | LKS Ujsoły - LKS Leśna | - |
2024-05-30 - 11:00 | 23 | LKS II Radziechowy - LKS Bystra | - |
2024-05-30 - 12:00 | 23 | Orzeł II Łękawica - Skrzyczne Lipowa | - |
2024-05-30 - 15:00 | 23 | LKS Czernichów - LKS Ujsoły | - |
2024-05-30 - 15:00 | 23 | LKS Leśna - Sokół Słotwina | - |
2024-05-30 - 15:00 | 23 | Metal Węgierska Górka - Grapa Trzebinia | - |
2024-05-30 - 16:00 | 23 | Jeleśnianka Jeleśna - Beskid Gilowice | - |
2024-05-30 - 16:00 | 23 | Maksymilian Cisiec - Góral Żywiec | - |
2024-06-01 - 15:00 | 24 | LKS Bystra - Orzeł II Łękawica | - |
2024-06-01 - 15:00 | 24 | Sokół Słotwina - LKS Czernichów | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Góral Żywiec - Metal Węgierska Górka | - |
2024-06-02 - 15:00 | 24 | Skrzyczne Lipowa - Maksymilian Cisiec | - |
2024-06-02 - 15:00 | 24 | Beskid Gilowice - LKS II Radziechowy | - |
2024-06-02 - 16:00 | 24 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Ujsoły | - |
2024-06-02 - 17:00 | 24 | Grapa Trzebinia - LKS Leśna | - |
2024-06-08 - 15:00 | 25 | LKS Czernichów - Grapa Trzebinia | - |
2024-06-08 - 15:00 | 25 | Metal Węgierska Górka - Skrzyczne Lipowa | - |
2024-06-09 - 11:00 | 25 | LKS II Radziechowy - LKS Ujsoły | - |
2024-06-09 - 15:00 | 25 | Beskid Gilowice - LKS Bystra | - |
2024-06-09 - 15:00 | 25 | LKS Leśna - Góral Żywiec | - |
2024-06-09 - 16:00 | 25 | Jeleśnianka Jeleśna - Sokół Słotwina | - |
2024-06-09 - 16:00 | 25 | Maksymilian Cisiec - Orzeł II Łękawica | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | LKS Bystra - Maksymilian Cisiec | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | Orzeł II Łękawica - Metal Węgierska Górka | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | Skrzyczne Lipowa - LKS Leśna | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | LKS Czernichów - Góral Żywiec | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | Jeleśnianka Jeleśna - Grapa Trzebinia | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | Sokół Słotwina - LKS II Radziechowy | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | LKS Ujsoły - Beskid Gilowice | - |