Archiwum: Piłka nożna - Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (2023/2024)
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Start Dobrodzień | 7 | 19 | 32 | - | 7 |
2. | Małapanew III Ozimek | 8 | 18 | 62 | - | 22 |
3. | Unia Kolonowskie | 7 | 18 | 44 | - | 11 |
4. | Stal Zawadzkie | 6 | 16 | 35 | - | 3 |
5. | Młodzik II Strzelce Op. | 8 | 16 | 43 | - | 14 |
6. | Jedność Rozmierka | 8 | 16 | 54 | - | 10 |
7. | Piast Strzelce Op. | 8 | 12 | 35 | - | 34 |
8. | LZS Piotrówka | 8 | 10 | 23 | - | 34 |
9. | Unia II Kolonowskie | 9 | 9 | 16 | - | 65 |
10. | Źródło Krośnica | 7 | 9 | 26 | - | 19 |
11. | LZS Kadłub | 8 | 7 | 29 | - | 33 |
12. | Małapanew II Ozimek | 8 | 6 | 8 | - | 40 |
13. | Piast II Strzelce Op. | 8 | 3 | 17 | - | 55 |
14. | Rzemiosło Dziewkowice | 8 | 0 | 5 | - | 82 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | Małapanew II Ozimek - Rzemiosło Dziewkowice | 3-1 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | Unia Kolonowskie - Młodzik II Strzelce Op. | 3-1 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | LZS Piotrówka - Start Dobrodzień | 1-7 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | Piast Strzelce Op. - Małapanew III Ozimek | 6-5 |
2024-03-18 - 17:00 | 1 | LZS Kadłub - Unia II Kolonowskie | 8-1 |
2024-03-18 - 18:00 | 1 | Piast II Strzelce Op. - Jedność Rozmierka | 0-7 v.o. |
2024-05-29 - 18:00 | 1 | Źródło Krośnica - Stal Zawadzkie | - |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Start Dobrodzień - LZS Kadłub | 4-1 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Unia II Kolonowskie - Źródło Krośnica | 3-0 v.o. |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Stal Zawadzkie - Unia Kolonowskie | 3-1 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Młodzik II Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | 5-2 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Jedność Rozmierka - Małapanew II Ozimek | 12-1 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Małapanew III Ozimek - Rzemiosło Dziewkowice | 13-0 |
2024-03-25 - 16:30 | 2 | Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 1-6 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | Rzemiosło Dziewkowice - Jedność Rozmierka | 0-16 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | Małapanew II Ozimek - Młodzik II Strzelce Op. | 0-3 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | Piast II Strzelce Op. - Stal Zawadzkie | 0-7 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | Źródło Krośnica - Start Dobrodzień | 2-4 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS Kadłub - Piast Strzelce Op. | 2-3 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS Piotrówka - Małapanew III Ozimek | 2-12 |
2024-05-09 - 18:00 | 3 | Unia Kolonowskie - Unia II Kolonowskie | 14-1 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Unia II Kolonowskie - Piast II Strzelce Op. | 2-6 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Stal Zawadzkie - Małapanew II Ozimek | 9-0 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Młodzik II Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 16-0 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Małapanew III Ozimek - Jedność Rozmierka | 1-7 |
2024-04-08 - 17:30 | 4 | LZS Piotrówka - LZS Kadłub | 2-2 |
2024-04-18 - 18:00 | 4 | Piast Strzelce Op. - Źródło Krośnica | 2-9 |
2024-05-23 - 18:00 | 4 | Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie | - |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Jedność Rozmierka - Młodzik II Strzelce Op. | 4-5 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Rzemiosło Dziewkowice - Stal Zawadzkie | 0-12 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Małapanew II Ozimek - Unia II Kolonowskie | 1-5 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Piast II Strzelce Op. - Start Dobrodzień | 3-5 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Unia Kolonowskie - Piast Strzelce Op. | 7-0 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Źródło Krośnica - LZS Piotrówka | 3-0 v.o. |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | LZS Kadłub - Małapanew III Ozimek | 2-7 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Kadłub - Źródło Krośnica | 1-6 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Piotrówka - Unia Kolonowskie | 2-8 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Start Dobrodzień - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Unia II Kolonowskie - Rzemiosło Dziewkowice | 4-3 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 3-1 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Małapanew III Ozimek - Młodzik II Strzelce Op. | 4-2 |
2024-05-10 - 18:00 | 6 | Piast Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | 12-1 |
2024-04-24 - 18:00 | 7 | Jedność Rozmierka - Unia II Kolonowskie | 7-0 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Młodzik II Strzelce Op. - Stal Zawadzkie | 1-1 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Rzemiosło Dziewkowice - Start Dobrodzień | 0-7 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Małapanew II Ozimek - Piast Strzelce Op. | 3-0 v.o. |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Piast II Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 1-5 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Unia Kolonowskie - LZS Kadłub | 6-1 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Źródło Krośnica - Małapanew III Ozimek | 3-4 |
2024-04-10 - 18:00 | 8 | Piast Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 11-1 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | Źródło Krośnica - Unia Kolonowskie | 3-5 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | LZS Kadłub - Piast II Strzelce Op. | 12-4 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | Unia II Kolonowskie - Młodzik II Strzelce Op. | 0-10 |
2024-05-10 - 18:00 | 8 | Start Dobrodzień - Jedność Rozmierka | 0-0 |
2024-05-11 - 11:00 | 8 | LZS Piotrówka - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
2024-05-22 - 17:00 | 8 | Małapanew III Ozimek - Stal Zawadzkie | - |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Stal Zawadzkie - Unia II Kolonowskie | - |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Młodzik II Strzelce Op. - Start Dobrodzień | - |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Małapanew II Ozimek - LZS Kadłub | - |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Piast II Strzelce Op. - Źródło Krośnica | - |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Unia Kolonowskie - Małapanew III Ozimek | - |
2024-05-24 - 18:00 | 9 | Jedność Rozmierka - Piast Strzelce Op. | - |
2024-05-25 - 11:00 | 9 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Piotrówka | - |
2024-03-23 - 10:00 | 10 | Małapanew III Ozimek - Unia II Kolonowskie | 16-0 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | Unia Kolonowskie - Piast II Strzelce Op. | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | Źródło Krośnica - Małapanew II Ozimek | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS Kadłub - Rzemiosło Dziewkowice | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS Piotrówka - Jedność Rozmierka | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | Piast Strzelce Op. - Młodzik II Strzelce Op. | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Unia II Kolonowskie - Start Dobrodzień | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Stal Zawadzkie - Piast Strzelce Op. | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Młodzik II Strzelce Op. - LZS Piotrówka | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Jedność Rozmierka - LZS Kadłub | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Rzemiosło Dziewkowice - Źródło Krośnica | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Małapanew II Ozimek - Unia Kolonowskie | - |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Piast II Strzelce Op. - Małapanew III Ozimek | - |
2024-05-25 - 13:00 | 12 | Unia Kolonowskie - Rzemiosło Dziewkowice | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | Piast II Strzelce Op. - Małapanew II Ozimek | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | LZS Kadłub - Młodzik II Strzelce Op. | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | Piast Strzelce Op. - Unia II Kolonowskie | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | Małapanew III Ozimek - Start Dobrodzień | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Start Dobrodzień - Piast Strzelce Op. | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Unia II Kolonowskie - LZS Piotrówka | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Stal Zawadzkie - LZS Kadłub | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Młodzik II Strzelce Op. - Źródło Krośnica | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Jedność Rozmierka - Unia Kolonowskie | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Rzemiosło Dziewkowice - Piast II Strzelce Op. | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Małapanew II Ozimek - Małapanew III Ozimek | - |