Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
25-33 |
|
Kolejka 20 | |
28-20 |
|
Kolejka 26 | |
36-33 |
|
Kolejka 27 | |
26-29 |
|
Kolejka 30 | |
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
(cz) 19:00 |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
- |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
- |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 stycznia 2024 08:39
STAL GORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23-26 (14-10)
Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (7), Kamil Napierkowski (4), Rafał Renicki (3), Michał Lemaniak (2), Igor Drzazgowski (1), Kacper Jaszkiewicz (1), Dawid Pietrzkiewicz (1), Mikołaj Przybylski (1), Mateusz Ripa (1), Mateusz Wychowaniec (1), Antoni ZajĄc (1), Dominik DroŹdzik, Bartosz GrzeŚkowiak, Wojciech GumiŃski, Michał Nieradko, Krzysztof NowickiZagłębie Sosnowiec: Jakub Szabat (8), Jakub Kohrs (4), Wojciech Mrozek (4), Dawid PiĄtek (3), Sebastian Danysz (2), Dawid MiĘsopust (2), Kacper Kolano (1), Łukasz PŁonka (1), Mateusz Szendzielorz (1), Michał Adamuszek, Michał Czapla, Marcin GŁuszczenko, Daniel Szot, Szymon Koc, Michał Kowalik, Mateusz Żaczek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 stycznia 2024 12:54
SPR ŻUKOWO - OLIMPIA PIEKARY 35-32 (16-16)
SPR Żukowo: Krzysztof Jagielski (12), Mateusz PorĘbski (6), Artur Sadowski (6), Alan Benkowski (3), Maksymilian DĄbrowski (3), Grzegorz Dorsz (3), Szymon GajdziŃski (1), Szymon Scharmach (1), Antoni Grabowski, Kuba Wleklak, Dawid WodziŃski, Arkadiusz PaciorekOlimpia Piekary: Mateusz Czapla (7), Szymon Pluczyk (6), Maciej Chromy (4), Patryk MiŁek (3), Wojciech Parzonka (3), Paweł WÓjcik (3), Szymon Hornik (2), Piotr Kowal (2), Jakub JÓŹwiak (1), Szymon Kotalczyk (1), Bartosz Aronik, Michał KarmaŃski, Dawid Ludyga, Dominik StĄpor, Sebastian Zapora, Michał RosÓŁ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 22 stycznia 2024 03:46
MKS WIELUŃ - OLIMPIA PIEKARY 20-28 (9-12)
MKS Wieluń: Błażej GolaŃski (4), Miłosz Hanas (4), Krzysztof WĘcek (4), Paweł ChŁÓd (3), Konrad KrzaczyŃski (2), Bartosz Bednarek (1), Kamil Dekarz (1), Krystian Kowalik (1), Jakub ChuĆ, Mateusz MŁodzieniak, Piotr ŚliwiŃski, Andrzej Waloch, Mikołaj ŻÓŁtaszekOlimpia Piekary: Maciej Chromy (5), Szymon Pluczyk (5), Paweł WÓjcik (5), Patryk MiŁek (4), Piotr Kowal (3), Wojciech Parzonka (2), Kacper Brzozowski (1), Mateusz Czapla (1), Szymon Kotalczyk (1), Dawid Ludyga (1), Szymon Hornik, Tymoteusz Jakubowski, Jakub JÓŹwiak, Michał RosÓŁ, Jan Widera, Sebastian Zapora
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 stycznia 2024 23:04
STAL MIELEC - POGOŃ SZCZECIN 28-30 (13-16)
Stal Mielec: Paweł NapieraŁa (9), Filip Stefani (6), Bartosz SmoliŃski (5), Szymon ŚwiatŁowski (3), Mikołaj KotliŃski (2), Bartosz Sarnowski (2), Igor Graczyk (1), Dawid Dekarz, Mateusz KaŹmierczak, Jędrzej KrÓlikowski, Oleksii Novikov, Łukasz Nowak, Dawid Ruhnke, Kacper Sobczyk, Dzianis Valyntsau, Karol PrzychodzeŃPogoń Szczecin: Filip WrzesiŃski (7), Jakub Polok (6), Grzegorz Nowak (5), Adam StĘpieŃ (4), Adam BiaŁy (3), Patryk Krok (2), Kamil Lilien (2), Hubert WiŚniewski (1), Grzegorz JagodziŃski, Patryk JasiŃski, Eliasz Kapela, Tristan Morawski, Robert TerczyŃski, Maksym Viunyk , Cezary Fabisiak, Maksymilian Markowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 stycznia 2024 23:04
SPR ŻUKOWO - JURAND CIECHANÓW 37-28 (20-12)
SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (15), Alan Benkowski (5), Krzysztof Jagielski (4), Szymon GajdziŃski (3), Mateusz PorĘbski (3), Krystian Szymczak (3), Maksymilian DĄbrowski (1), Mateusz Nierzwicki (1), Artur Sadowski (1), Kuba Wleklak (1), Filip Cemka, Adam Lisiewicz, Mateusz Syga, Dawid WodziŃski, Szymon Scharmach, Mikołaj SkÓrkaJurand Ciechanów: Sebastian Dobrzyniecki (5), Kamil Karczewski (5), Dominik Mierzwicki (5), Patryk DĘbiec (4), Wiktor UrbaŃski (3), Mateusz FuksiŃski (2), Krystian Marchewka (2), Bartosz Wojdak (2), Piotr Budzich, Andrzej Kosik, Adam Lewkowicz, Adam Mirzejewski, Jakub Olszewski, Tomasz WiŚniewski, Piotr Ruszkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 stycznia 2024 23:04
NIELBA WĄGROWIEC - ŚLĄSK WROCŁAW 27-29 (13-16)
Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (8), Daniel Kelm (5), Eryk Bernacik (4), Paweł GĄsiorek (3), Jakub ŚwiĄtkiewicz (3), Kacper Siejek (2), Andrzej DuszyŃski (1), Hubert Mielczarek (1), Wojciech Babiaczyk, Artur Gawlik, Łukasz Hoffmann, Filip Jankowski, Patryk Skrzypczak, Dariusz WidziŃskiŚląsk Wrocław: Hubert Kornecki (10), Konrad CegŁowski (5), Krzysztof GĄdek (5), Jarosław Cepielik (3), Kacper Majewski (3), Jakub Przybylski (2), Marcin TÓrz (1), Szymon Kacprzak, Tomasz KoŁodziejczyk, Łukasz KrÓlikowski, Marcin MŁoczyŃski, Szymon Mucha, Kamil RamiĄczek, Tymoteusz Bojarczuk, Szymon Famulski, Wojciech Granowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 stycznia 2024 23:04
STAL GORZÓW - PADWA ZAMOŚĆ 23-25 (12-13)
Stal Gorzów: Michał Lemaniak (6), Dawid Pietrzkiewicz (4), Rafał Renicki (4), Mikołaj Przybylski (3), Mateusz StupiŃski (3), Michał Nieradko (2), Igor Drzazgowski (1), Dominik DroŹdzik, Kacper Jaszkiewicz, Cezary Marciniak, Kamil Napierkowski, Krzysztof Nowicki, Mateusz Wychowaniec, Wojciech GumiŃski, Mateusz Ripa, Antoni ZajĄcPadwa Zamość: Tomasz Fugiel (5), Mateusz Morawski (4), Miłosz BĄczek (3), Karol MaŁecki (2), Hubert ObydŹ (2), Dawid Skiba (2), Łukasz SzymaŃski (2), Mateusz Czerwonka (1), Adam Konkel (1), Gabriel Olichwiruk (1), Eryk PstrĄg (1), Paweł Puszkarski (1), Kacper Adamczuk, Mateusz GawryŚ, Krzysztof KozŁowski, Kamil SzelĄg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 20 stycznia 2024 23:04
ANILANA ŁÓDŹ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30-26 (15-9)
Anilana Łódź: Szymon Krajewski (5), Aleksander Pinda (5), Anton Velychko (4), Konrad Czech (3), Dawid Jakubiec (3), Kamil Katusza (3), Bartosz Pawlak (3), Igor Helwak (2), Antoni Rutkowski (1), Damian SkowroŃski (1), Jakub Kaczmarek, Marcel KamiŃski, Eryk Pisarkiewicz, Bartosz MarciniakZagłębie Sosnowiec: Kacper Kolano (8), Szymon Koc (5), Marcin GŁuszczenko (3), Dawid MiĘsopust (3), Jakub Kohrs (2), Dawid PiĄtek (2), Sebastian Danysz (1), Jakub Szabat (1), Mateusz Szendzielorz (1), Michał Czapla, Łukasz PŁonka, Daniel Szot, Mateusz Żaczek, Adrian Danysz, Michał Kowalik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
piątek, 19 stycznia 2024 07:03
SMS KIELCE - AZS BIAŁA PODLASKA 24-22 (12-13)
SMS Kielce: Marcin PepliŃski (7), Piotr Mielczarski (5), Dawid Cacak (3), Kacper Aksamit (2), Jacek Fajfer (2), Mikołaj Rodak (2), Jakub Luksa (1), Kacper Olczyk (1), Maksym Popielecki (1), Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Daniel DroŻdŻ, Andrzej Korus, Szymon Wywrot, Adrian CichoŃ, Łukasz PilzAZS Biała Podlaska: Mateusz Grzenkowicz (7), Wiktor WÓjcik (4), Łukasz Kandora (3), Franciszek Wierzbicki (3), Jakub Tarasiuk (2), Olaf Wojnecki (2), Wiktor Kwiatkowski (1), Łukasz Adamiuk, Dominik Antoniak, Kacper Baranowski, Kamil Kozycz, Filip Lewalski, Bartłomiej Mazur, Julian ReszczyŃski, Bartosz Warmijak, Daniel Makowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 15 stycznia 2024 03:38
STAL MIELEC - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30-27 (15-15)
Stal Mielec: Filip Stefani (8), Bartosz Sarnowski (6), Dzianis Valyntsau (6), Mikołaj KotliŃski (3), Paweł NapieraŁa (2), Łukasz Nowak (2), Szymon ŚwiatŁowski (2), Oleksii Novikov (1), Dawid Dekarz, Mateusz KaŹmierczak, Karol PrzychodzeŃ, Dawid Ruhnke, Bartosz SmoliŃski, Kacper Sobczyk, Daniel OsmolaZagłębie Sosnowiec: Marcin GŁuszczenko (5), Sebastian Danysz (4), Dawid PiĄtek (4), Łukasz PŁonka (4), Szymon Koc (3), Kacper Kolano (2), Mateusz Szendzielorz (2), Adrian Danysz (1), Jakub Kohrs (1), Dawid MiĘsopust (1), Michał Czapla, Michał Kowalik, Jakub Szabat, Daniel Szot, Mateusz Żaczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 15 stycznia 2024 03:38
PADWA ZAMOŚĆ - ANILANA ŁÓDŹ 30-24 (14-10)
Padwa Zamość: Dawid Skiba (5), Kacper Adamczuk (4), Antoni MaciĄg (3), Hubert ObydŹ (3), Miłosz BĄczek (2), Karol MaŁecki (2), Gabriel Olichwiruk (2), Paweł Puszkarski (2), Kamil SzelĄg (2), Łukasz SzymaŃski (2), Tomasz Fugiel (1), Mateusz Morawski (1), Eryk PstrĄg (1), Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Mateusz GawryŚAnilana Łódź: Aleksander Pinda (7), Konrad Czech (6), Igor Helwak (2), Marcel KamiŃski (2), Szymon Krajewski (2), Dawid Jakubiec (1), Kamil Katusza (1), Bartosz Pawlak (1), Damian SkowroŃski (1), Anton Velychko (1), Bartosz Marciniak, Eryk Pisarkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 stycznia 2024 08:03
MIEDŹ LEGNICA - OLIMPIA PIEKARY 30-33 (11-14)
Miedź Legnica: Wiktor PacuŁa (7), Patryk GreguŁowski (5), Maciej StaŃko (5), Michał Czarnecki (4), Hubert KuliŃski (3), Łukasz KuŻdeba (3), Filip Kruszelnicki (1), Szymon Pacek (1), Michał Przybylak (1), Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Adrian Stachurski, Marcin Teterycz, Piotr Dec, Michał Klimaszewski, Michał WojtalaOlimpia Piekary: Mateusz Czapla (9), Patryk MiŁek (5), Szymon Pluczyk (5), Maciej Chromy (4), Piotr Kowal (3), Sebastian Zapora (3), Wojciech Parzonka (2), Michał RosÓŁ (1), Paweł WÓjcik (1), Szymon Kotalczyk, Dawid Ludyga, Jan Widera, Bartosz Aronik, Szymon Hornik, Tymoteusz Jakubowski, Michał KarmaŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 9 z 134