Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno | 3-2 |
Śląsk Łubniany - LZS Kotórz | 4-2 |
Sokół Niemodlin - Sudety Moszczanka | 6-0 |
Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów | 1-1 |
LZS Starowice - Carina Gubin | 2-1 |
Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
Korona Bargłówka - Florian Czekanów | 2-5 |
Górnik Zabrze - Stal Mielec | 1-1 |
Olza Pogwizdów - LKS II Pogórze | 1-1 |
Unia Tułowice - LZS Rzepce | 5-0 |
LKS Goleszów - Soła Rajcza | 2-5 |
LKS Buków - Górnik Pszów | 3-1 |
Fortuna Łącznik - LKS Strzeleczki | 2-1 |
Atom Grądy - Podzamcze Nysa | 0-8 |
LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 4-4 |
Jedynka Niemodlin - LZS Starowice | 2-3 |
Ruch II Radzionków - Polonia II Bytom | 2-0 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 11 stycznia 2024 00:28
START ELBLĄG - ZAGŁĘBIE LUBIN 22-35 (9-15)
Start Elbląg: Moniky Novais bancilon (5), Tatsiana Pahrabitskaya (4), Vitoria Macedo (3), Paulina Stapurewicz (3), Weronika Weber (3), Klaudia GrabiŃska (1), Paulina KuŹmiŃska (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Joanna WoŁoszyk (1), Małgorzata CiĄĆka, Nikola GŁĘbocka, Nikola Owczarek, Nevena Radojcic, Zuzanna StefaŃskaZagłębie Lubin: Patricia Machado matieli (6), Daria Michalak (5), Adrianna GÓrna (4), Karolina Kochaniak-sala (4), Jovana MilojeviĆ (4), Karin Bujnochova (3), Simona Szarkova (3), Joanna Drabik (2), Karolina JureŃczyk (2), Daria Przywara (2), Monika Maliczkiewicz, Natalia Pankowska, Barbara Zima, Aleksandra Zych
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 10 stycznia 2024 14:09
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - JKS JAROSŁAW 32-24 (16-15)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Gadzina (8), Patrycja KrÓlikowska (6), Justyna Świerczek (5), Silvie Polaskova (4), Joanna Waga (3), Tauani Martins schneider (2), Tatjana Trbovic (2), Karolina Mokrzka (1), Lucyna Sobecka (1), Sylwia Radushko, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Daria Grobelna, Oliwia SzczepanekJKS Jarosław: Nataliia Dmytrenko (8), Edyta Byzdra (5), Sylwia Matuszczyk (4), Wiktoria Kostuch (2), Katarzyna Kozimur (2), Sandra Guziewicz (1), Weronika Kordowiecka (1), Valiantsina Kozimur (1), Paulina Galas, Sabina Kubisztal, Julia Skubacz, Kinga StrÓzik, Martyna Hawryluk, Angelika Luberecka, Anna maria Musakova, Hanna Szczotka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 08 stycznia 2024 11:24
GMINA KOBIERZYCE - GALICZANKA LWÓW 33-22 (17-9)
Gmina Kobierzyce: Anastasiya Melekestseva (12), Mariola Wiertelak (5), Katarzyna Cygan (4), Małgorzata Buklarewicz (2), Zorica Despodovska (2), Natalia Janas (2), Wiktoria KociŃska (2), Lesia Smolinh (2), Magdalena DraŻyk (1), Patrycja KozioŁ (1), Patrycja Chojnacka, Oliwia Domagalska, Beata Kowalczyk, Viktoriia Saltaniuk, Aleksandra KucharskaGaliczanka Lwów: Milana Shukal (10), Kateryna Kozak (5), Svitlana Havrysh (3), Olesia Diachenko (1), Vanessa Lakatosh (1), Mariana Markevych (1), Karina Zdrila (1), Anastasiia Dutko, Sofiia Holinska, Tetiana Mykoliuk, Tetiana Poliak, Iryna Prokopiak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach, Mariia Poliak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 08 stycznia 2024 11:24
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - MKS GNIEZNO 21-30 (12-18)
Piłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (9), Marcelina PolaŃska (5), Aleksandra ZaleŚny (5), Nikola MĘczykowska (1), Karolina Szajek (1), Karina Bayrak, Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Gabriela Haric, Alexandra Ivanytsia, Martyna Koper, Kristina Kubisova, Adrianna Nowicka, Hanna Rycharska, Dominika Szynkaruk, Gabriela UrbaniakMKS Gniezno: Magdalena Nurska (9), Żaneta Lipok (6), Monika ŁĘgowska (5), Oliwia Kuriata (3), Nikola Szczepanik (3), Malwina Hartman (2), Agnieszka Siwka (1), Magdalena Widuch (1), Zofia Bartkowiak, Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Martyna Matysek, Maria TanaŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 04 stycznia 2024 05:29
GALICZANKA LWÓW - MKS LUBLIN 20-31 (12-13)
Galiczanka Lwów: Svitlana Havrysh (4), Milana Shukal (4), Anastasiia Tkach (3), Olesia Diachenko (2), Mariana Markevych (2), Tetiana Poliak (2), Iryna Prokopiak (2), Kateryna Kozak (1), Anastasiia Dutko, Sofiia Holinska, Vanessa Lakatosh, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Kateryna Haiduk, Karina ZdrilaMKS Lublin: Romana Roszak (7), Magda Balsam (6), Kinga Achruk (3), Sara Kovarova (3), Patrycja Noga (3), Oktawia PŁomiŃska (2), Daria Szynkaruk (2), Magda WiĘckowska (2), Michalina Pastuszka (1), Stela Posavec (1), Aleksandra Tomczyk (1), Paulina Masna, Julia Pietras, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowska, Karolina Osowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 16 listopada 2023 03:20
GMINA KOBIERZYCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 24-37 (13-17)
Gmina Kobierzyce: Katarzyna Cygan (6), Magdalena DraŻyk (5), Zorica Despodovska (4), Małgorzata Buklarewicz (3), Natalia Janas (2), Zuzanna WaŻna (2), Oliwia Domagalska (1), Mariola Wiertelak (1), Patrycja Chojnacka, Wiktoria KociŃska, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Anastasiya Melekestseva, Viktoriia Saltaniuk, Lesia Smolinh, Aleksandra KucharskaZagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (7), Kinga Grzyb (6), Adrianna GÓrna (5), Karin Bujnochova (4), Joanna Drabik (3), Daria Przywara (3), Karolina JureŃczyk (2), Patricia Machado matieli (2), Daria Michalak (1), Jovana MilojeviĆ (1), Aneta Promis (1), Simona Szarkova (1), Aleksandra Zych (1), Monika Maliczkiewicz, Natalia Pankowska, Barbara Zima
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 13 listopada 2023 05:12
GALICZANKA LWÓW - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 29-35 (18-18)
Galiczanka Lwów: Kateryna Kozak (7), Iryna Prokopiak (6), Svitlana Havrysh (5), Olesia Diachenko (4), Sofiia Holinska (2), Tetiana Poliak (2), Milana Shukal (2), Mariana Markevych (1), Anastasiia Dutko, Yuliia Hutnyk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach, Karina Zdrila, Vanessa Lakatosh, Tetiana MykoliukPiotrcowia Piotrków Tryb.: Tauani Martins schneider (8), Lucyna Sobecka (6), Joanna Gadzina (5), Daria Grobelna (3), Karolina Mokrzka (3), Justyna Świerczek (3), Tatjana Trbovic (3), Joanna Waga (2), Patrycja KrÓlikowska (1), Oliwia Szczepanek (1), Sylwia Radushko, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Silvie Polaskova
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 11 listopada 2023 23:37
JKS JAROSŁAW - MKS GNIEZNO 23-24 (9-10)
JKS Jarosław: Wiktoria Kostuch (7), Edyta Byzdra (3), Nataliia Dmytrenko (3), Julia Skubacz (3), Sandra Guziewicz (2), Katarzyna Kozimur (2), Sylwia Matuszczyk (2), Hanna Szczotka (1), Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka, Kinga StrÓzik, Paulina Galas, Martyna Hawryluk, Anna maria MusakovaMKS Gniezno: Magdalena Nurska (8), Nikola Szczepanik (6), Malwina Hartman (4), Monika ŁĘgowska (2), Karolina Chojnacka (1), Marta GiszczyŃska (1), Oliwia Kuriata (1), Magdalena Widuch (1), Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Żaneta Lipok, Agnieszka Siwka, Justyna ŚwierŻewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 08 listopada 2023 06:53
MKS LUBLIN - GMINA KOBIERZYCE 28-23 (14-10)
MKS Lublin: Magda Balsam (6), Magda WiĘckowska (5), Michalina Pastuszka (3), Stela Posavec (3), Kinga Achruk (2), Patrycja Noga (2), Julia Pietras (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Paulina Masna (1), Daria Szynkaruk (1), Aleksandra Tomczyk (1), Weronika Gawlik, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowska, Sara Kovarova , Maria SzczepaniakGmina Kobierzyce: Magdalena DraŻyk (7), Anastasiya Melekestseva (3), Katarzyna Cygan (2), Zorica Despodovska (2), Natalia Janas (2), Patrycja KozioŁ (2), Mariola Wiertelak (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Oliwia Domagalska (1), Lesia Smolinh (1), Patrycja Chojnacka, Wiktoria KociŃska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Viktoriia Saltaniuk, Zuzanna WaŻna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 06 listopada 2023 04:54
ZAGŁĘBIE LUBIN - JKS JAROSŁAW 31-25 (15-14)
Zagłębie Lubin: Aneta Promis (9), Jovana MilojeviĆ (6), Karolina Kochaniak-sala (4), Patricia Machado matieli (3), Karin Bujnochova (2), Adrianna GÓrna (2), Karolina JureŃczyk (2), Daria Michalak (2), Kinga Grzyb (1), Monika Maliczkiewicz, Natalia Pankowska, Daria Przywara, Simona Szarkova, Barbara Zima, Aleksandra ZychJKS Jarosław: Wiktoria Kostuch (6), Nataliia Dmytrenko (5), Katarzyna Kozimur (5), Sylwia Matuszczyk (5), Edyta Byzdra (2), Sandra Guziewicz (1), Hanna Szczotka (1), Paulina Galas, Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka, Julia Skubacz, Kinga StrÓzik, Martyna Hawryluk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 04 listopada 2023 02:50
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - GALICZANKA LWÓW 24-25 (12-13)
Piłka Ręczna Koszalin: Hanna Rycharska (12), Karolina Szajek (4), Aleksandra ZaleŚny (3), Gabriela Haric (1), Anna MĄczka (1), Nikola MĘczykowska (1), Adrianna Nowicka (1), Marcelina PolaŃska (1), Karina Bayrak, Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Martyna Koper, Dominika Szynkaruk, Patrycja Jura, Kristina KubisovaGaliczanka Lwów: Olesia Diachenko (7), Kateryna Kozak (5), Milana Shukal (5), Tetiana Poliak (3), Mariana Markevych (2), Iryna Prokopiak (2), Diana Dmytryshyn (1), Vanessa Lakatosh, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 04 listopada 2023 02:50
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - START ELBLĄG 32-28 (18-16)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Justyna Świerczek (6), Patrycja KrÓlikowska (5), Oliwia Szczepanek (5), Joanna Waga (4), Joanna Gadzina (3), Daria Grobelna (2), Silvie Polaskova (2), Tauani Martins schneider (1), Karolina Mokrzka (1), Sylwia Radushko (1), Karolina Sarnecka (1), Lucyna Sobecka (1), Oliwia Suliga, Tatjana TrbovicStart Elbląg: Tatsiana Pahrabitskaya (6), Nikola GŁĘbocka (5), Vitoria Macedo (5), Weronika Weber (5), Paulina Stapurewicz (3), Joanna WoŁoszyk (3), Moniky Novais bancilon (1), Małgorzata CiĄĆka, Klaudia GrabiŃska, Paulina KuŹmiŃska, Nevena Radojcic, Wiktoria Tarczyluk, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 4 z 48