AZS GLIWICE - AZS OPOLE 3-0 (27, 23, 19)
Gliwice: Stachowicz, Stojek, Gaprindaszwili, Szczepańska, Grzechnik, Szapował, Bąkowska, Forma, WysockaOpole: Leżenkina, Dydak, Pytel, Michalkiewicz, Włodarczyk, Myjak, Michalak, Duda, Mazur, Zuzel
STAL NYSA - VICTORIA WAŁBRZYCH 3-2 (20, -21, -15, 20, 19)
Stal: Woroniecki, Goss, Bułkowski, Olczyk, Łuka, Nożewski, Dzikowicz, Owczarz, Makowski, Kwiecień, Lubaczewski, SzymeczkoVictoria: Magnuszewski, Frąc, Pietkiewicz, Borris, Plizga, Schamlewski, Obrębski, Durski, Zieliński, Szydłowski, Napiórkowski
JASTRZĘBIE - AZS OLSZTYN 3-2 (19, -23, -22, 27, 7)
Jastrzębie: Muzaj, Kosok, Boruch, DeRocco, Kampa, Oliva, Popiwczak, Strzeżek, Touzinsky, Sobala, BachmatiukOlsztyn: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Woicki, Śliwka, Włodarczyk, Żurek, Boswinkel, Buchowski
MORZE BAŁTYK SZCZECIN - ZAKSA KĘDZIERZYN 0-3 (-15, -11,-22)
Morze Bałtyk: Kluth, Borovnajk, Bratoew, Perłowski, Ruciak, Cedzyński, Mihułka, Wołosz, Sladecek, Wika, MurekZAKSA: Konarski, Buszek, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Toniutti, Zatorski, Semeniuk
Terminarz II ligi siatkówki
Kolejka 1 - 1 X
Stal Nysa - Victoria Wałbrzych
KPS Siedlce - Norwid Częstochowa
AGH Kraków - Kęczanin Kęty
Warta Zawiercie - TSV Sanok
Victoria Września - SKS Hajnówka
Ślepsk Suwałki - SMS Spała
Kolejka 2 - 8 X
SMS Spała - Victoria Wałbrzych
Norwid Częstochowa - Stal Nysa
Kęczanin Kęty - KPS Siedlce
TSV Sanok - AGH Kraków
SKS Hajnówka - Warta Zawiercie
Ślepsk Suwałki - Victoria Września
Terminarz II ligi siatkówki kobiet:
Kolejka 1 - 1X
Proxima Kraków - MKS Kalisz
Nike Węgrów - AZS Gliwice
Chemik Police - AZS Opole
Karpaty Krosno - Solna Wieliczka
Joker Świecie - NOSiR Nowy Dwór Maz.
Wisła Warszawa - SMS Szczyrk
Kolejka 2 - 8 X
SMS Szczyrk - MKS Kalisz
AZS Gliwice - Proxima Kraków
AZS Opole - Nike Węgrów
Solna Wieliczka - Chemik Police
NOSiR Nowy Dwór Maz. - Karpaty Krosno
Wisła Warszawa - Joker Świecie
Terminarz III ligi siatkówki gr. 5
Kolejka 1 - 24 IX
UKS Strzelce Op. - SMS III Spała
MKS Czechowice - Górnik Radlin
TKS Tychy - AZS Opole
Jastrzębie - Rafako Racibórz
Volley Rybnik - MKS Andrychów
MCKiS Jaworzno - Juvenia Głuchołazy
Kolejka 2 - 1 X
Juvenia Głuchołazy - SMS III Spała
Górnik Radlin - UKS Strzelce Op.
AZS Opole - MKS Czechowice
Rafako Racibórz - TKS Tychy
MKS Andrychów - Jastrzębie
MCKiS Jaworzno - Volley Rybnik